Як визначити натуральну шкіру

При покупці шкіряних виробів найголовніше питання, що турбує: “Чи натуральна шкіра?” Продавець завжди буде переконувати, що так. Але є дуже гарний вислів: “Довіряй та перевіряй.”

Є кілька ознак, по яких можна визначити натуральність шкіри:

  Add a header to begin generating the table of contents

  Визначити по запаху шкірний виріб

  Запах нової шкіряної речі неможливо ні з чим порівняти. Штучна шкіра має дуже різкий запах синтетики, хімії та навіть клею. Але виробники штучної шкіри вже додумалися обробляти свої вироби спеціальними ароматизаторами, що нагадують запах натуральної шкіри. Тому запах це лише одна з ознак.

  Пористість поверхні шкірного вироби

   Пориста поверхня. Основна перевага натуральної шкіри — тіло у таких виробах дихає. Наявність пор можна побачити навіть у пофарбованих виробах.

  Наявність оригінальної бирки

  Фірмова бірка. Виробник, який хоче наголосити, що він використовує саме натуральну шкіру завжди робить бірку зі шматка шкіри. Бірка робиться зазвичай у формі шкурки тварини у зменшеному вигляді, з якої зроблено вироби.

  Чи горить натуральна шкіра?

  Випробування вогнем. В магазині такий експеримент не вдасться зробити. Але вдома на бірці зі шкіри чи на припусках можна провести експеримент з запальничкою. Натуральна шкіра не горить, а тліє. Штучна шкіра спалахує дуже швидко, скручується в клубок та не дуже приємно пахне розплавленим пластиком.

  Крім випробування вогнем можна визначити по відчуттях теплоти від шкіряного виробу. Від руки натуральна шкіра нагрівається і тримає тепло, штучна шкіра такої властивості не має.

  Еластичність шкіряного виробу

  Еластичність. Натуральною шкірою можна обтягнути будь-який виріб. При цьому, навіть якщо вона відразу не буде потрібної форми, то через деякий час все лягає так як потрібно. Штучна шкіра такої властивості не має.

  Колір шкірного вироби

  Колір. Дорогі брендові шкіряні речі зазвичай мають натуральні світло-коричневі кольори. Фарба рівномірно розподіляється по поверхні. На штучній шкірі фарба залишається мазками і плямами.

  Перевірка шкіри водою

  Якщо є можливість капнути водою, то як правило по штучній шкірі вода стікає не затримуючись. Натуральна шкіра без додаткового покриття легко приймає вологу.

  Наявність сертифікату

  Якщо виробник поважає себе, своїх клієнтів та має репутацію якість продукції підтверджується відповідними документами.