Ремонт суконь

Ремонт суконь — після золотих рук наших майстрів ви полюбите свою сукню ще більше ніж до ремонту.
До
Після
До Після

Ремонт може бути незначним — коли потрібно пришити ґудзик на офісному сарафані. А може й бути, на перший погляд, нереальним — коли потрібно вкоротити весільне плаття, в якому дев’ять нижніх спідниць, шлейф і мереживо.

Найчастіше ми ремонтуємо такі сукні:

  Add a header to begin generating the table of contents

  Вкоротити довжину сукні або рукава

  Наші майстри знають всі тонкощі такої роботи з різними видами тканин. Якщо потрібно вкоротити легку літню сукню, обов’язково має бути додаткова примірка. Не все так просто, як здається, коли потрібно вкоротити довжину сукні з тканини на підкладці. Варіант відрізав, підшив і все не проходить. Підкладку потрібно правильно виложити, вистрочити. Підкладка не повинна заважати. Наші майстри роблять багато таких ремонтів. Тому знають як зробити так, щоб сукня після ремонту продовжувала приносити задоволення.

  Змінити блискавку

  Дуже часто блискавки на сукнях неякісні. Ми можемо підібрати та поставити схожу блискавку. Але, як правило, ми рекомендуємо ставити блискавки японського бренду YKK, адже вони носяться в разів 5 довше ніж звичайні китайські.

  До
  Після
  До Після

  Вшити сукню

  Можемо вшити по талії, по виточках. А можемо просто розібрати по швах, викласти по фігурі та сукня буде виглядати на вас ідеально.

  Зміна дизайну

  Можемо змінити форму горловини, змінити форму рукава, зробити додаткові шви, виточки. Від вас — ваш виріб та фантазія, від нас — оригінальне рішення для оновлення вашого гардеробу.

  Укріпити розріз

  В облягаючих сукнях дуже часто рветься розріз. Основна причина — немає додаткових укріплень і матеріалів, що утримує це місце від розривів. На жаль в багатьох випадках виробники не думають взагалі про те, щоб людина могла довго носити придбану річ. Зате думаємо про це ми. Тому такі пошкодження ми не просто ремонтуємо, а ще й вдосконалюємо. Ми відновлюємо та зміцнюємо розріз, ставимо додаткові підкладки, стрічки, що допомагають попереджувати розрив в майбутньому.

  Відновити шви на сукні з рельєфних тканин

  Дуже часто на таких сукнях невеликі припуски на швах і з часом шви розходяться. Ми ці припуски насаджуємо на прозорий проклеєний матеріал, виймаємо частину рідних ниток, відновлюємо та нарощуємо плетення. Така реставрація не просто відновлює шви, а й зміцнює їх.

  До
  Після
  До Після

  Особливі види ремонту

  – шкіряні сукні — ремонтуємо рідкою шкірою, приклеюємо низ, що відклеївся, відновлюємо місця розрізів;

  – сукні для особливих випадків: весільні, вечірні — вшиваємо корсети, реставруємо розриви, вкорочуємо довжину.

  Отримати консультацію

  Майстри у нас мають значний досвід роботи та готові до будь-яких несподіванок. Всі види ремонту суконь важко описати, проблеми у замовників дуже різні. Але ми завжди готові зробити все і навіть більше.