Ремонт еко - шкіри

Ремонт еко-шкіри – зробимо все, що в наших силах.

До
Після
До Після

Екошкіра — це штучний матеріал, верхній шар якого імітує шкіру, але нижній шар — це тканина. Проблема такого матеріалу — він дуже швидко зношується, навіть швидше ніж просто тканина. Крім того, тіло в екошкірі практично не дихає, а між тілом і матеріалом утворюється конденсат.

Найшвидше зношується зовнішня сторона, яка під дією сонця, морозу, перепаду температур, прання зазнає невідворотних пошкоджень.

Часто клієнти помилково вважають, що якщо ательє займається реставрацією шкіряних виробів, то вони зможуть зробити реставрацію виробів з екошкіри. Але на жаль це неможливо. Шкіра — це єдине цільне полотно, а екошкіра — тканина, покрита поліуретановою плівкою. Вироби з екошкіри спочатку мають гарний вигляд, недорого коштують, але з часом шар поліуретану тріскається та обсипається. Відновити екошкіру неможливо, єдиний вихід — замаскувати місце пошкодження. Заміна деталей виробу не завжди є варіантом розв’язання проблеми, тому що вартість ремонту може бути більша, ніж вартість виробу.

До
Після
До Після

Види ремонту виробів з екошкіри

Найпопулярніші види ремонту :

– Вшити

– Вкоротити

– Замінити фурнітуру

– Замінити блискавку

Отримати консультацію

Ми обов’язково докладемо максимум зусиль для ремонту вашого улюбленого одягу. Наші знання та досвід допоможуть знайти альтернативні рішення та врахувати ваші побажання.