Як вивести плями з одягу?

Ми настільки тісно працюємо з одягом, що можемо дати поради не тільки по ремонту а й по виведенню плям. Плями завжди переслідують одяг і з деякими з них ми допоможемо вам впорається.

  Add a header to begin generating the table of contents

  Вивести з одягу фарбу для волосся

  Просто змішай однакову кількість нашатирного спирту і перекису водню, а потім нанеси суміш на губку і промокнути нею пляма від фарби для волосся

  Вивести з одягу жир від консерви

  Зубний порошок або товчениа крейда, присипати на пляму і залишити вбиратися на 6-7 годин.

  Вивести з одягу червоне вино

  Видалити його можна використовуючи гарячу воду. Потрібно натягнути тканину з плямою над каструлею або умивальником і лити тонким гарячим струменем на місце просочене вином.

  Вивести з одягу плями від ягід

  Плями від ягід червоного кольору:
  Змішати одну ложку оцту і одну ложку лимонного соку. Цим розчином змочити ватний диск і потерти пляму.

  Плями від темних ягід:
  Під струменем холодної води промити пляму. Після цього відмочити в кислому молоці або лимонному соці. Якщо слід від ягід залишився, потрібно знову повторити ці операції.

  Вивести з одягу йод

  Знадобиться нашатирний спирт. Ватку або шматочок тканини змочи в нашатирі і потри їм місце де пролито йод.

  Вивести сліди від поту

  Забруднення від поту на бавовняних футболках і сорочках швидко виводять за допомогою винного оцту. Залити пляму і потримати 10-15 хвилин, потім випрати річ в пральній машині. Якщо “постраждала” шовкова блуза, рекомендую зробити розчин з медичного спирту або нашатирю в кількості 1 столова ложка речовини на 1 склянку води. Змочити пляму і потримати кілька хвилин, а потім дбайливо випрати.

  Слід від соняшникової або оливкової олії

  Якнайшвидше посипати пляму зубним порошком або сіллю. Потім залишити на пару годин, що б масло абсорбувалося. Після цього, щіткою очистити пляму і випрати одяг. Також добре виводять жирні плями спеціальні засоби для чищення розчини, наприклад Ваніш.