ІСТОРІЯ БІЛОШВЕЙКИ

Привіт!
З вами Лєна Глузд, засновник та керівник ательє Білошвейка.

Шити — моя особиста насолода з 12 років. Творити цю магію мене навчила бабуся.

Я пройшла шлях від показів в маленькому містечку до Ukrainian Fashion Week. Для того, щоб знати досконало швейну справу, отримала дві профільні освіти — дизайнера та художника. І мрія збулась: спочатку я брала участь в Ukrainian fashion week як молодий дизайнер, а згодом почалися власні покази колекції особистого бренду.

Після показів замовлень ставало все більше. Співпраця з цікавими людьми додавала сил та натхнення. Коли вкладаєш душу у виріб і бачиш результат, сили подвоюються, а бажання творити надає крила.

Я пізнавала всі тонкощі швейної справи від перших нарисів ескізу до моменту, коли щасливі очі клієнта в захваті оцінюють готовий виріб у дзеркалі.

Протягом років роботи своєї дизайн-студії я отримала найцінніше — довіру людей.

Мені почали приносити для ремонту дорогі брендові речі. Є такі речі, які хочеться носити довго, та їх бережуть, як зіницю ока. А коли з ними стаються трабли, намагаються їх врятувати. Завдяки моєму досвіду в дизайні та пошитті одягу, я почала ремонтувати, перешивати, змінювати дизайн дорогих брендових речей, і клієнти не боялися, знали, я не пошкоджу речі.

Потік клієнтів збільшувався, і у 2010 році з’явилася “Білошвейка”. Маленька майстерня в торговому центрі, де один майстер на зміні приймає, ремонтує та видає одяг. Сьогодні це мережа ательє у місті Київ.

Основний процес ательє — складні ремонти одягу. Адже вкоротити штани рівними стібками або міцно пришити гудзик можна в будь-якому ательє. А от для ремонту пуховика, купальника або шкіряних виробів потрібно мати досвід.

Я розумію всю “кухню” пошиття одягу і навчаю цього всіх своїх майстрів. Це бізнес, який виріс на серйозному досвіді, тому я особисто контролюю всі виробничі процеси.

Якщо вам терміново потрібно зробити щось нереальне — завжди раді втілити в життя.

Ваша Білошвейка в сьомому поколінні.

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

ПОЗНАЙОМТЕСЬ
З НАШИМИ
БІЛОШВЕЙКАМИ

Прекрасні дівчата і жінки, які своїми золотими руками повертають одяг до життя. Вони є досвідченими майстрами з індивідуального пошиття і знають, як поводить себе різна тканина, крій.

Саме тому, їм можна довірити улюблену річ та бути впевненим, що вона буде відреставрована у відповідності з новітніми технологіями, до неї будуть уважними та потурбуються, наче про свою.

Валерія

Адміністратор
Майстер з реставрації та фарбування шкіряних виробів.

Тетяна

Майстер з реставрації шкіри, дублянок, виконує ремонт сумок

Людмила

Мультимайстер, працює з купальниками, виробами з хутра

Олена

Мультимайстер, працює з трикотажем і складними матеріалами

Анна

Майстер з реставрації купальників, спідньої білизни, шовку, мережива

Галина

Майстер з ремонту пуховиків, працює з мереживом та трикотажем