Ремонт незвичайних речей

Ремонт незвичайних речей – ми розбираємося навіть в нестандартних ремонтах.

До
Після
До Після

Ми в “Білошвейці” обожнюємо ремонтувати одяг та бачити радість клієнта від зустрічі з улюбленою річчю після оновлення. На ремонті одягу ми, як кажуть: “Не один пуд солі з’їли” і знаємо про нього все і навіть більше. Робимо ремонт одягу швидко та якісно.

Та отримуємо ще більше задоволення від розгадування ребусів по ремонту незвичайних речей, які ми бачимо вперше в житті. Особливо, коли не знаємо з якої сторони підійти до розв’язання проблеми та що з нею робити.

Прайсу на ремонт таких речей немає, тому оцінюємо індивідуально кожне замовлення прогнозуючи витрати часу і намагаємось це зробити до початку робіт. В окремих випадках затверджуємо ціну в процесі роботи, тому що виріб потрібно відкрити та розібрати. Лише після цього можна зрозуміти обсяги роботи, витрати по часу та по матеріалах.

Послуги по ремонту незвичайних речей, які ми вже робили:

  Add a header to begin generating the table of contents

  Ремонт батута

  На батуті були розриви на сітці та на основній тканині. На основній тканині ми зробили міцні великі латки. Сітку затягнули додатковими нитками та відновили фрагменти плетіння

  Ремонт кінської збруї

  Нам приносили набір шкіряних ременів для упряжі поні, які розтягнулися. Ми їх вкорочували та підганяли під той розмір, який був потрібний.

  Ремонт кухонної доріжкі Із лляних канатіків.

  Доріжка складалася з різнокольорових льняних канатиків. Пошкоджений фрагмент був натурального світло-коричневого кольору. Ми шукали схожий канатик, відновлювали плетіння, повторюючи малюнок.

  Ремонт одягу для собак

  Ремонтували комбінезони, вшивали сорочки, кофточки, замінювали кнопки на курточці.

  Пошив шкіряних аксесуарів для вечірки вікінгів

  Замовник приніс лист шкіри, намалював ескізи шкіряних браслетів та ременів. Ми викроїли та зібрали потрібні аксесуари з металевою фурнітурою.

  Ремонт військової форми

   Ремонт сучасної військової форми. Підганяли форму перевстановлювали деталі, щоб було зручно. Наприклад, на кашкеті була незручна кокарда. Ми демонтували її, зробили всередині спеціальну прокладку і назад вмонтували кокарду. Також вшивали піджаки та вкорочували їх довжину.


  Реставрація старовинної військової форми. Замовник приносив форму прадідуся, яка перейшла в спадок. Від часу нитки та шви розійшлися, потрібно було їх відновити, перешити, укріпити та довести до ладу.

  Підгонка кобури.

  Ремонт ретро речей

  1. Реставрація жіночої сумочки XVIII ст.
  Вона була оздоблена старовинним бісером, потрібно було відновити пошкоджений малюнок. Дуже довго шукали бісер, щоб був максимально схожий. Частково покривали деякі фрагменти бісеру лаком, просушували та потім монтували на сумку. Відновлювали оздоблення ручними стібками.

  2. Ремонт старовинної жіночої сумочки з металевим декором.
  Основні деталі сумки були з тканини, а декор складався з багатьох ланцюжків, які були пошкоджені. Ми з’єднували ланцюжки та пришивали їх до основних деталей.

  3. Реставрація старовинної хустини, якій було близько 300 років.
  Відновлювали на краях плетіння шовкової чорної бахроми. Шукали шовкові нитки схожого кольору та нарощували пошкоджені фрагменти. Також частково реставрували вручну поверхню хустини. Реставрація була зроблена охайно, але помітною. Замовниця була задоволена реставрацією. Вона дуже хотіла використовувати хустину на святкових заходах та щоб видно було, що вона старовинна.

  4. Реставрація старовинної весільної вишиванки 1900 р.
  Було пошкоджено фрагмент льону. Шукали схожу за кольором льняну тканину, виймали нитки, вручну робили штопку та відновлювали плетіння.

  Ремонт ортопедичних поясів - бандажів

  Вшивали до потрібного розміру, робили заміну липучок, підгонку резинок.

  Пошив спортивних ременів для підтримки штанги

  Такі аксесуари є в продажу, але часто тренерів не влаштовують розміри. Нам приносять спеціальну дуже міцну стрічку, дають розмір і ми шиємо такі аксесуари. Робота проводиться на спеціальному обладнанні, що робить супер міцні шви.

  Ремонт чохлів для дитячих візків

  – Заміна кнопок;

  – Заміна блискавок;

  – Встановлення додаткових накладок на візок та на ручку;

  – Пошив та заміна деталей (наприклад, якщо не подобається колір або є бажання зробити індивідуальний дизайн).

  До
  Після
  До Після

  Ремонт чохлів для меблів

  – Заміна блискавок;

  – Заміна бігунків;

  – Заміна пошкоджених фрагментів.

  Пошив шкіряного чохла для гриля

  Індивідуальне замовлення з нуля за мірками замовника. Такий чохол можна також зшити з тканини.

  Ремонт взуття з тканини

  Найчастіше — це кросівки з трикотажу. Відновлюємо пошкоджений фрагмент, робимо штопку вручну, обов’язково з додатковим укріпленням. Відновлюємо рельєф покриття максимально схожими нитками.

  Ремонт уніформи

  Часто вшиваємо кітелі для шеф-кухарів, форму для співробітників ресторанів, кав’ярень. Як правило, уніформа стандартного розміру та не завжди відповідає фігурі. Підганяємо одяг, робимо ремонт, реставрацію та заміну деталей. Робимо підгонку уніформи для співробітників МакДональдс.

  Отримати консультацію

  Ми завжди готові до таких головоломок та намагаємося виконувати будь-яке замовлення, що пов’язане з ремонтом одягу та текстилю. Наш досвід у швейній справі та розуміння всіх тонкощів в роботі допомагає в цьому. Але навіть коли розв’язання проблеми не в сфері швейної майстерності завжди в пошуку альтернативного рішення.