Чому не варто ремонтувати шкіряну куртку самому

Робота зі шкірою це наша фішка. Кожен виріб і вигляд шкіри має свої особливості фарбування, тому запорука гарного результату в «Білошвейці» це майстри, які мають досвід і знання. Різні види шкіри мають різну пористість і різні види покриття. Куртку із замші і куртку з лакової шкіри фарбують різними методами.

  Add a header to begin generating the table of contents

  Як зашити розрив на шкіряній куртці?

  Майстри ательє “Білошвейка” не рекомендують самостійно зашивати і заклеювати розриви на шкіряній куртці. Шкіра це матеріал, при роботі з яким потрібен великий досвід і спеціальне обладнання. Крім того, розточений “зигзагом” розрив буде виглядати погано, і ще більше привертати увагу до “місця події”. Якщо ви хочете заклеїти розрив на шкіряній куртці в домашніх умовах, самостійно обравши клей або суперклей, це обернеться катастрофою. Взуттєвий клей може зняти верхній шар фарби шкіри і роздутися на місці розриву.

  Що буде якщо заклеїти розрив суперклеєм? Суперклей висохне і разом з ним шкіра стане тверда, трісне і відпаде засохлим шматком. Тобто замість розриву, ви зробите отвір, склеїти який вже неможливо.

  В “Білошвейці” майстри по роботі зі шкірою та хутром використовують якісний німецький клей, який міцно склеює краї шкіри. Клей не тріскається і не сушить шкіру. Додатково до цього майстер зміцнює розрив дублюючим матеріалом, щоб додати міцності

  Фарбування шкіряної куртки, як пофарбувати в домашніх умовах?

  Щоб пофарбувати шкіряну куртку в домашніх умовах знадобиться фарба, яка буде триматися саме на цьому типі шкіри. Не маючи досвіду роботи з шкірою підібрати таку фарбу дуже складно і розкуто. Різний склад фарби по різному діють на шкіру. Такі нюанси може знати тільки професіонал, який щодня працює зі шкірою та хутром. Не намагайтеся використовувати фарби для взуття в ремонті шкіряних курток. Вони розраховані для грубої взуттєвої шкіри і можуть зіпсувати м’який матеріал.

  Перед початком фарбування, майстер одягає спеціальний одяг і рукавички що б роз’їдаючий склад очищувачів і фарб не зашкодили шкірі рук і одягу. Крім того, саму куртку потрібно знежирити. Тільки після цієї процедури можна проводити фарбування шкіряної куртки.

  У домашніх умовах це зробити не просто ще й тому, що процес фарбування займає багато часу і проходить в кілька етапів з перервами в кілька годин на просушку самої шкіри. Для такої роботи потрібна окрема кімната і спеціальні манекени які не дають деталям шкіряної куртки злипнутися і доторкатись інших предметів, якими вони можуть забруднені.

  Майстри ательє “Білошвейка” приймають замовлення на фарбування шкіряних курток в чорний і коричневий колір. Оформити замовлення на фарбування куртки можна в ательє “Білошвейка” Нивки (Святошинський район), ательє “Білошвейка” в ТЦ Silver Breeze, ательє “Білошвейка” на Майдані в центрі на Вул.Михайлівська 16-б