Ремонт спортивного одягу

Ремонт спортивного одягу — для ваших нових перемог та рекордів.
До
После
До Після

Це один з найскладніших видів ремонту, але в ательє “Білошвейка” завжди готові до пошуку альтернативних рішень. Сучасний спортивний одяг, термоодяг — це такі матеріали та способи обробки, які доступні лише промисловому виробництву.

В більшості випадків на такому одязі немає жодного шва або вони не зшиті, а склеєні спеціальними термомашинами на виробництві. Термоодяг, як правило, не зшитий, а сплетений з великої кількості структурованих ниток в суцільне полотно.

Під час ремонту таких речей потрібно робити шви там, де їх ніколи не було. Ми одразу попереджуємо клієнтів, що повторити фабричну обробку на такому одязі неможливо. Спецмашини для таких обробок дуже дорогі. Але ми пропонуємо різні варіанти, щоб зробити ремонт з найменшими незручностями для клієнта. Найчастіше під низ підкладаємо матеріал, зверху формуємо шов і виріб знову можна носити.

Найпопулярніші послуги з ремонту спортивного одягу:м

  Add a header to begin generating the table of contents

  Відновити шви

  Відновити шви, що розійшлися – ми можемо відновити як фрагмент шва так і весь шов.

  Відновити плаский шов – такий шов складається з великої кількості ниток. Якщо пошкоджено невеликий фрагмент відновлюємо вручну та укріплюємо, щоб не було пошкоджень в майбутньому. Якщо пошкоджено великий фрагмент такого шва, ми пропонуємо інший варіант ремонту. Тому що відновлення займає багато часу та коштує дуже дорого.

  Забрати внутрішні бирки

  Не варто виривати бирки самостійно, тому що можна пошкодити як шов, так і тканину. Ми їх акуратно знімаємо та відновлюємо шов.

  Дуже часто ми вшиваємо, розшиваємо, вкорочуємо футболки, легінси, топи. Легінси вкорочуємо еластичним швом. На топах можемо зробити вставку, вшити резинку, за допомогою стрічки зашити пошкодження.

  До
  Після
  До Після

  Особливі види ремонту

  – Ремонт велосипедного одягу — при пошкодженнях ремонтуємо розриви та шви, що розійшлися та укріплюємо, щоб уникнути пошкоджень в майбутньому.

  – Ремонт спортивних купальників — вшиваємо, підшиваємо, перешиваємо.

  – Ремонт спортивного спорядження — роботи будь-якої складності робимо швидко та відповідально.

  – Ремонт для професійних спортсменів — ремонтуємо кімоно, одяг для верхової їзди, одяг для фехтування;

  Отримати консультацію

  В ательє “Білошвейка” ми завжди готові до будь-яких перешкод та вміємо шукати спосіб їх подолати.