Фарбувння шкіряних виробів

Фарбування шкіряних виробів — нам під силу розв’язання будь-якої вашої проблеми: від простого ременя до брендової шкіряної куртки з перфорацією.

допісля_куртка5
До
допісля_куртка6
Після
До
Після
До Після
До Після
До Після
допісля_куртка9
До
допісля_куртка10
Після

Ваша улюблена шкіряна куртка має втомлений та затертий вигляд. В Білошвейці ми зробимо все можливе, щоб відновити її та повернути вам такою, як ви побачили її в перші хвилини після покупки.

Найважливіше — для фарбування підходить лише натуральна шкіра. Фарбуємо будь-які шкіряні вироби: куртки, пуховики, сумки, рюкзаки, жилетки, ремені, рукавиці, шапки.

Кожний виріб та вид шкіри має свої особливості фарбування, тому запорука гарного результату в “Білошвейці” — майстри, що мають досвід та знання. Різні види шкіри мають різну пористість та різні види покриття. Куртку з замші та куртку з лакової шкіри фарбують різними методами.

Незнання всіх тонкощів призводить до непередбачуваних та неприємних наслідків.

  Add a header to begin generating the table of contents

  Як зробити замовлення?

  Ремонт шкіряних курток, фарбування шкіряних виробів, фарбування шкіряної куртки, ремонт розривів, ремонт протертостей шкіри, заміна блискавки і бігунка.

  онлайн по пошті

  Крок 1

  Надішліть фото куртки чи сумки, а ми запропонуємо рішення і ціну

  Крок 2

  Надішліть
  виріб до нас
  і don’t worry

  Крок 3

  Ми акуратно відновимо речі і потурбуємось про гарний результат

  Крок 4

  Отримайте ідеально відремонтовані речі у найближчому відділенні НП

  офлайн в ательє

  Крок 1

  Принесіть виріб в ательє в Києві, а ми запропонуємо рішення і ціну

  Крок 2

  Оформіть
  замовлення
  і don’t worry

  Крок 3

  Ми акуратно відновимо речі і потурбуємось про гарний результат

  Крок 4

  Отримайте ідеально відремонтовані речі чітко
  в строк

  Етапи фарбування шкіряних виробів

  Перший етап фарбування — це підготовка. Нереально просто взяти куртку, повісити на дерево та обробити її з пульверизатора. Щоб фарба гарно лягала ми робимо додаткове ґрунтування. Після цього фарбуємо, а на завершення для закріплення проводимо фінішування.

  Якісно провести фарбування або ремонт шкіряних виробів в домашніх умовах неможливо, щоб вам там не розказували порадники з інтернету. Відсутність необхідних знань та спеціальних складників для фарб призведе до того, що ваш виріб буде ще в гіршому стані ніж до ваших маніпуляцій.

  Для фарбування ми використовуємо колорування. Майстер бере кілька кольорів фарби, перемішує їх, потім наносить на фрагмент виробу та дивиться чи підходить колір. Фарбування проводиться лише після того, як буде знайдено ідентичний відтінок кольору

  До
  Після
  допісля_куртка7
  До
  допісля_куртка8
  Після
  До Після
  До Після

  Складність фарбування шкіряних виробів

  Неможливо просто взяти наколотити, перемішати та щоб все було гарно. Колір фарби в банці може бути схожий на той, який потрібний. Але при нанесенні фарби на виріб та після висихання фарба змінює відтінок. Тому потрібно ще й мати знання як фарби можуть змінювати колір на різних видах шкіри.

  Найскладніше фарбувати перфоровані куртки зі шкіри. Така шкіра складається з дрібних отворів, в які потрапляє фарба. Чим дрібніші отвори, тим складніше фарбування. Щоб отримати гарний результат роботи ми покриваємо такий виріб кількома тонкими шарами фарби і кожен цей шар просушуємо.

  Виріб ми можемо зафарбувати як повністю, так і частково. При фарбуванні обов’язково накриваємо фурнітуру, щоб на неї не потрапила фарба. Деякі сумки фарбуємо вручну пензликом або щіточкою, немов художники реставратори, щоб не пропустити жодну щілину. В окремих випадках фурнітуру знімаємо, а після фарбування монтуємо на місце.

  Оновлюємо потерту шкіру

  Часто фарбуємо потертості, щоб оновити виріб. Після фінішної обробки з’являється фабричний легкий глянець та приємний аромат нової шкіри.

  Якщо є бажання замовника можемо кардинально змінити колір. З білого в синій чи червоний, зі світлого в темніший — все на що готова ваша фантазія.

  Отримати консультацію

  Після фарбування отримаєте виріб, немов тільки з магазину. Вам буде не лише приємно дивитись та тримати його в руках, а одразу виникне бажання одягнути на себе тут і зараз.