Ремонт джинсів

Порятунок улюблених джинсів — місія можлива.

До
Після
До Після

На фото ми показуємо приклади робіт з ремонту та реставрації. Підбираємо найбільш схожі нитки, щоб відновити початкову обробку та оригінальний стібок.

Ваші джинси після ремонту в ательє “Білошвейка” будуть як новенькі. Такий ремонт ми робимо дуже часто і тому маємо відповідний досвід та величезний вибір ниток джинсового кольору.

Найпопулярніші операції по ремонту джинсів:

  Add a header to begin generating the table of contents

  Підкоротити джинси

  Що може бути простіше? Але ми пропонуємо вам на вибір аж три варіанти:

  – Підкоротити джинси закритим зрізом. Підрізаємо, підгинаємо два рази та прострочуємо. Відновлюємо відстрочку такого ж кольору, як вона була в оригінальному вигляді.

  – Підкоротити джинси зі збереженням потертого низу. При такому виді ремонту необроблений фабричний низ ми акуратно знімаємо. Підшиваємо джинси на довжину, яку потрібно, а потім фабричний край приточуємо назад. Відновлюємо всі шви ниткою такого ж кольору, який був спочатку.

  – Підкоротити джинси зі зміщенням швів. Коли підкорочуємо джинси, підгинаємо два рази, потім робимо хвилю з самого матеріалу. Після прання кілька раз хвиля набуває потертого вигляду, як до ремонту.

  Заштопати джинси

  Пошкоджене місце ми проштопуємо нитками, які підбираємо, щоб були максимально схожі з оригіналом. Ми також зміцнюємо це місце з внутрішньої сторони додатковим матеріалом, що допомагає з’єднати волокна. З лицевої сторони проштопуємо багато раз на машинці, щоб зробити схожим на плетіння джинсів.

  До
  Після
  До Після

  Вшити джинси

  Є два варіанти такого ремонту. По середньому та по боковиму шву. Розбираємо, зрізаємо зайве і відновлюємо шви. Є можливість збереження фабричного потертого шва, так як і при підкороченні джинсів.

  Замінити фурнітуру

  Крім того, є ще такі послуги по ремонту джинсів:

  – замінити підкладки в кишенях;

  – зробити потертість;

  – перешити джинси для вагітних.

  Отримати консультацію

  Ательє “Білошвейка” завжди дає джинсам другий шанс. Результат здивує та порадує вас.