Ремонт пальто

Ремонт пальто — нам можна довіряти, бо маємо відповідний досвід і знання.

До
Після
До Після

В ательє Білошвейка ми знаємо про особливості роботи з усіма видами пальтових тканин.

На ремонт часто приносять пальто з таких тканин:

– Шерсть

– Драп

– Твід

– Букле

– Кашемір

– Бавовна

Дуже важливо розуміти, як можна обробляти тканину та чи можна її прасувати. Недосвідчений майстер може випадково праскою пошкодити пальто, змінити фактуру або розмір деталі. На жаль таку деформацію неможливо виправити до початкового вигляду.

Види пальто, що ми найчастіше ремонтуємо:

  Add a header to begin generating the table of contents

  Найпопулярніші послуги з ремонту пальто

  – Вкоротити низ пальто або низ рукава

  – Перешити ґудзики

  – Вшити пальто або рукав

  – Змінити дизайн

  – Додати декор

  – Відновити шви, що розійшлися

  – Реставрувати розриви

  – Замінити підкладку

  – Настрочити латки на лікті

  – Замінити або забрати наплічники

  – Замінити блискавку

  – Відремонтувати розрив пройми

  Вкоротити низ рукава з петлями

  В класичних чоловічих пальтах часто на рукавах є ґудзики та зроблені для них петлі. Коли потрібно вкоротити такий рукав, ці петлі є значною проблемою, яку не кожен майстер може вирішити. Співвідношення пропорцій довжини, ширини, висоти, кількості ґудзиків та петель в класичному чоловічому пальті мають дуже важливе значення.

  В ательє “Білошвейка” є досвідчені майстри, які можуть вкоротити рукав пальто підняттям за округлістю. У таких випадках ми знімаємо рукав по проймі, вкорочуємо його зверху і потім вшиваємо назад.

  Вкорочення довжини рукава за округлістю — це складний процес. Необхідно повторити обробку, яка була, зберегти правильний баланс та посадку рукава. Це можна зробити тільки розуміючи особливості конструкції.

  Буває, домашні майстри без відповідних знань та досвіду, намагаються зробити такий ремонт. В результаті не розв’язують проблему клієнта, а створюють йому нову. Будьте уважні.

  До
  Після
  До Після

  Реставрувати шви на пальто з тканини "дабл-фейс"

  Пальто з тканини “дабл-фейс” використовується як з лиця, так і з вивороту. Такі пальта шиють без підкладки, вони тонкі, легкі та теплі. При пошкодженні обробка швів на таких пальтах проводиться вручну. Але ми не просто реставруємо шви, ми це робимо з додатковим укріпленням та нарощуванням фрагменту. Це все робиться для того, щоб в майбутньому розривів більше не було.

  Отримати консультацію

  Ми впевнені, що ваше улюблене пальто в руках наших досвідчених майстрів отримає друге життя та продовжить вас радувати ще не один рік.