Ремонт штанів

Ремонт штанів: від класичних до штанів для верхової їзди.

До
Після
До Після

Ми готові до будь-яких несподіванок. В ательє “Білошвейка” завжди готові допомогти.

Найпопулярніші послуги з ремонту штанів:

  Add a header to begin generating the table of contents

  Підкоротити штани

  Такий ремонт можна зробити зі стрічкою та без стрічки. Можна відновити манжети, перенести їх або зробити нові. Будь-які способи обробки низу штанів відновлюємо до того вигляду, що був до ремонту.

  Реставрувати кишені

  Ремонт передбачає заміну підкладки в кишенях, заміну блискавки, зміцнення та відновлення швів.

  Вшити штани

  Штани вшиваємо по боковому та по середньому шву.

  Настрочити сідло

  У випадку пошкодження внутрішньої сторони ми вшиваємо шматочки тканини з виробу або підбираємо ідентичну. Зазвичай це трикутник з прямими кутами.

  Проштопати штани

  Ми не завжди рекомендуємо робити штопку штанів. Тому що штопка на гладеньких тканинах виглядає дуже негарно. Плетення тканини зовсім інше ніж у джинсах. Але на вимогу клієнта ми можемо зробити машинну чи ручну штопку. Ручна штопка має гарний вигляд на об’ємних, теплих тканинах. Ми знаходимо де витягнути з виробу рідну нитку і руками відновлюємо фрагмент пошкодженої тканини. Результати такого ремонту майже непомітні.

  До
  Після
  До Після

  Наростити рідну тканину

  Якщо це брендовий костюм ми пропонуємо дорогу, але дуже ефективну послугу — нарощування рідної тканини. Ми знаходимо шматочок рідної тканини виробу. Потім цей шматочок розбираємо на тоненькі ниточки. Кожну цю ниточку вплітаємо в рідне плетіння на штанах. Процес ремонту довгий та складний, робиться під збільшувальним склом. Деколи такий ремонт займає весь день. Результати вражають, ремонт зовсім непомітний.

  Отримати консультацію

  Ми не просто відремонтуємо ваші штани. За допомогою рекомендацій висококласних спеціалістів, вони ще будуть кращі ніж до ремонту.