Ремонт шуб, дублянок

Ремонт шуб та дублянок — нам довіряють найдорожче.

До
Після
До Після

Пошкодження улюбленої шуби чи дублянки — це просто катастрофа. В ательє “Білошвейка” ми повернемо вашій шубі ідеальний вигляд. Для ремонту шуб та дублянок з натурального хутра потрібні спеціальні знання технології пошиття таких виробів. Це дуже складний процес, але наші майстри мають і спеціальні знання, і багаторічний досвід.

Ми ремонтуємо шуби та дублянки як з еко хутра, так і з натурального хутра.

  Add a header to begin generating the table of contents

  Що таке еко хутро

  Еко хутро — це текстильний матеріал, схожий на товсту пальтову тканину. Він не потребує спеціальної обробки, знань та обладнання. Вироби з еко хутра ми ремонтуємо швидко та легко.

  Рекомендації

  Ми також надаємо консультації для клієнтів по перевірці хутра на натуральність. Часто під виглядом натурального хутра продають вироби зі штучного хутра і, на перший погляд, відрізнити їх важко. Але ми це вміємо і проконсультуємо без проблем.

  Дуже важлива рекомендація – ніколи не ремонтуйте шуби та дублянки вдома за рекомендацією з інтернету. Часто нам приносять на ремонт норкові шуби склеєні суперклеєм. Шматочки хутра від такого ремонту твердіють, тріскаються та обсипаються. І вартість ремонту після такого склеювання зростає у 2-4 рази, а відновлення до початкового вигляду неможливе.

  До
  Після
  До Після

  Фактори що впливають на вартість ремонту

  На вартість ремонту шуби з натурального хутра впливає багато різних факторів, основними з яких є:

  – З яких шматочків хутра пошиття;

  – Який стан вичинки, вона м’яка, зношена чи затверділа;

  – Який стан внутрішніх швів;

  – Яка довжина ворсу хутра (на короткому ворсі робота має бути по особливому делікатна, щоб шви не були помітні);

  – Яка модель шуби (якщо потрібно змінювати дизайн від цього залежить обсяг роботи та можливість перешити таку модель в іншу).

  Ми працюємо з різними видами хутра: норка, лисиця, песець, єнот, видра, тюлень, нутрія, ондатра, бобер, шиншила, кролик, каракуль, соболь. Шуби ми зшиваємо кушнірським швом або вручну з використанням спеціального обладнання та інструментів.

  До
  Після
  До Після

  Види ремонту шуб і дублянок

  – Реставрація розривів та потертостей (при потребі та за бажанням робимо реставрацію з додатковим укріпленням та з нарощуванням рідного хутра);

  – Зміна дизайну

  – Вкорочення довжини шуби або рукавів

  – Ремонт після саморобного проклеювання

  – Вшиваємо, розшиваємо шуби та рукава

  – Додаємо, змінюємо капюшони та манжети

  – Заміна, укріплення гачків та петель

  – Заміна підкладки

  – Пришиваємо декоративні ґудзики.

  Отримати консультацію

  Після ремонту та з урахуванням рекомендацій наших майстрів ваша шуба або дублянка буде радувати та зігрівати ще не один рік.