Ремонт купальників

Ремонт купальників — економія вашого часу, коштів та нервів.

remont-kupalnikov-3
До
remont-kupalnikov-4
Після
До Після

Знайти ідеальний купальник дуже важко, інколи здається, що майже нереально. Ми в “Білошвейці” зробимо все та навіть більше, щоб ви не розлучались зі своїм улюбленим купальником. На перший погляд, що може бути простіше ніж ремонт купальника, кілька швів і все готово. Але ремонт купальників це досить складний процес.

Половина роботи з ремонту купальників — налаштування машин. При промисловому виробництві купальників одна машина робить один вид певного процесу з конкретним видом матеріалу. В ательє потрібно не просто змінити голку та нитку, а повністю обнулити налаштування машини та підібрати спосіб обробки для конкретного виду матеріалу.

Сьогодні є різні матеріали з яких роблять купальники: біфлекс, лайкра, поліамід, поліестер, тактель, мікрофібра та ін. Кожний матеріал потребує особливої обробки та має властивість розтягуватись. Тому потрібно пробувати, шукати та підбирати способи обробки. Обов’язково має проводитися тестування швів та лише після перевірки, що шви будуть якісні, можна приступати до ремонту.

Перешити купальник не може коштувати дешево, тому що це значний обсяг роботи та тривалий проміжок часу по налаштуванню, адаптації обладнання та підбору матеріалів.

remont-kupalnikov-1
До
remont-kupalnikov-2
Після
До Після

Види ремонту купальників

– Вшити трусики або бюстгальтер

– Замінити резинку

– Змінити дизайн

– Відновити дефекти швів

– Замінити застібку на бюстгальтері

– Вкоротити шлейки

– Вставити кишеньки для push up на бюстгальтері

– Відновити фіксаж кісточок в бюстгальтері

– Додати декор на спортивних купальниках

– Змінити форму чашки в бюстгальтері

– Переробити купальник з суцільного на роздільний

– Замінити регулятор в шлейках

Отримати консультацію

Наші майстри ремонтують купальники дуже часто. Спеціалізація таких майстрів — лише купальники та спідня білизна. Вони шиють купальники їх на замовлення, тому розуміють всі тонкощі такого ремонту. Під час ремонту завжди порадять, підкажуть як краще і ваш купальник буде ще кращий ніж до ремонту.