Ремонт піджаків

Ремонт піджаків — ми знаємо як відновити ваш піджак з дотриманням стандартів, пропорцій та балансу.

До
Після
До Після

Чоловічі піджаки дорогих люксових брендів — це результат кропіткої роботи, адже покупець повинен мати в ньому ідеальний вигляд. Майстри при пошитті таких піджаків в буквальному сенсі слова вилизують кожну деталь. Щоб проводити ремонт таких виробів потрібно, як мінімум, розуміти технологію виробництва, як максимум, шити його самостійно.

Майстер обов’язково повинен спеціалізуватися саме на чоловічих піджаках, адже внутрішня обробка швів у таких виробах не зустрічається більше ніде. Це потрібно чітко знати та розуміти, що можна робити з піджаком, а що ні. Наприклад, піджаки ні в якому разі не можна прасувати, тому що в них деформуються деталі і потім взагалі нічого не виправити.

  Add a header to begin generating the table of contents

  Послуги з ремонту піджаків

  – Вкоротити низ піджака з відновленням фабричної обробки та петель.

  – Звузити піджак або рукав по рельєфу.

  – Частково перекроїти піджак.

  – Замінити підкладку в піджаку чи в кишені піджака.

  – Перешити ґудзики.

  – Зашити або розшити кишені. Є чоловіки, які зашивають кишені, щоб не розтягувати краї входу. Якщо виникає бажання їх використовувати, охайно та обережно розшиваємо.

  Реставрація розриву піджака

  Для такого виду ремонту ми пропонуємо три різні способи:

  – Зробити симетрично два шви;

  – Ручна штопка, якщо тканина рельєфна;

  – Нарощування рідної тканини.

  Складний ремонт

  Найскладніший є ремонт по вкороченню низу рукава. Якщо петлі на рукавах не прорізні все простіше. Вкорочуємо довжину рукава, переносимо петлі трохи вище, щоб дотримуватись пропорцій, що є дуже важливим пунктом при ремонті чоловічих піджаків.

  Якщо петлі на рукаві прорізні, все набагато складніше. Справа в тому, що при значному вкороченні довжини рукава, пропорції порушуються, петля потрапляє на згин низу рукава. Це виглядає просто жахливо, тому для таких піджаків ми пропонуємо вкорочення рукавів підняттям за округлістю. Ми зверху знімаємо всю обробку, вкорочуємо, монтуємо назад та відновлюємо обробку. Такий процес – велика кількість ручної роботи, яка займає багато часу, відповідно вартість такого ремонту висока. Але чоловіки, які звикли до високих стандартів у всьому, розуміють для чого це потрібно, чому важливо і замовляють таку послугу в нашому ательє.

  Отримати консультацію

  В Білошвейці є два майстри, їх спеціалізація — ремонт чоловічих піджаків. Це майстри, які мають знання та досвід, що з цими піджаками робити. Вони розуміють як чоловічий піджак влаштований, як він має сидіти, яку обробку він має проходити.

  Сміливо можете нам довіряти. Гарантуємо, що результат ремонту вас приємно здивує.