Ремонт мото - одягу

Ремонт мото-одягу — вміємо, знаємо, практикуємо.

До
Після
До Після

Мото-одяг має свою специфіку пошиття та ремонту. Потрібно мати обладнання та матеріали для роботи з товстими тканинами. Важливо також, щоб були міцні нитки та розуміння, як це ремонтувати. Навантаження на нитки та матеріал дуже велике, відповідальність за правильний ремонт також, у зв’язку зі специфікою використання.

Зазвичай мото-одяг шиють з натуральної шкіри, але є полегшені види одягу з тканини або змішані: частина зі шкіри, частина з тканини.

  Add a header to begin generating the table of contents

  Послуги з ремонту мото-одягу

  1. Фарбування мото-одягу. Можемо пофарбувати частково або повністю весь виріб.

  2. Відновлення мото-одягу після ДТП або після падінь з мотоцикла. Реставруємо місце пошкодження рідкою шкірою та оновлюємо основну частину. Якщо виріб сильно пошкоджений, виймаємо фрагмент деталі та замінюємо його на інший.

  3. Вшити куртку: розбираємо, вшиваємо, відновлюємо обробку.

  4. Заміна фурнітури: блискавки, бігунків, кнопок.

  5. Закріплення пластикового захисту. Якщо заважає захист, що знаходиться всередині куртки чи штанів, знаходимо рішення та закріплюємо так, щоб було комфортно.

  6. Відновлення швів, що розійшлися. Обов’язково з додатковим укріпленням, щоб вберегти від розривів в майбутньому.

  7. Настрочити латки на лікті та коліна. Обов’язково відновлюємо обробку та оновлюємо основну частину.

  8. Реставрація моторукавиць. Оновлюємо колір, відновлюємо поверхню. У випадку значних пошкоджень можемо зробити латки, але ми такий ремонт не рекомендуємо робити. Якщо рукавиці сильно пошкоджені варто придбати нові.

  Ми також ремонтуємо

  – Спеціальні гоночні костюми;

  – Костюми для фехтування;

  -Ккостюми для екстремальних видів спорту.

  Одним з найскладніших випадків ремонту було замовлення із мото-штанів та куртки зробити комбінезон. Ми вмонтували в штани одну частину блискавки, в куртку другу частину. В результаті отримали куртку та штани, які, якщо є бажання, можна перетворити на комбінезон. Це було складно та дорого, але клієнт був задоволений результатом.

  Отримати консультацію

  Виконаємо будь-які ваші забаганки в ремонті та запропонуємо різні варіанти, розв’язання проблеми. Виконаємо ремонт так, щоб носилося довго, трималося міцно, сиділо комфортно і ви отримували задоволення від подорожей та швидкості.